Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хогуортс!

Магията е във всеки от нас,само трябва да позволиш на другите да я видят...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Общата стая

Go down 
+5
Tifa
Г-ца Лестранж
Kuikning
Anna Valerius
PANTERATA
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Г-жа Нот




Брой мнения : 4
Registration date : 04.01.2008

Общата стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 2 Icon_minitimeСъб 5 Яну - 18:01:39

Когато Елън влезе в общата стая на Слидерин вълна от смях, писъци и скандали я заля. Огледа бързичко помещението и като видя свободно място близо до камината се насочи към него. Да ама не. Когато стигна до мястото видя, че там вече бяха насядали някакви ученици и въпреки всичко най-безцеремонно си седна.
- Здравейте. - ухили се тя. - Аз съм Елън.
- Аз съм Селин. - поздрави момичето до нея, която беше облечена доста тсранно. - А това са Ана Валериус - посочи слидеринката до себе си - Драко Малфой - блондинът срещу нея- Грегъри Гойл и Винсънт Краб - тези двамата приличаха по-скоо на охрана на блондинът - толкова големи и толкова тъпи - и Дейвид Монтагю, а това, което се задава към нас е Тиодор Нот. - и точно след миг висок тъмнокос слидеринец се тупна на канапето до Малфой и бригада
Върнете се в началото Go down
СиЛвЕтО

СиЛвЕтО


Брой мнения : 9
Registration date : 12.10.2007

Общата стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 2 Icon_minitimeВто 29 Яну - 18:52:21

В същия момент към компанията се присъедини сторйно русо момиче.Косата й падаше до кръста,а сините й очи бяха някак едновременно студени и приветливи.Щом я видяха момчетата станаха от креслата си и й се поклониха.
-Добър вечер,господарке.-мазно каза Нот.
-Господарке?!?-учуди се Селина.
Драко се изправи и целуна ръката на момичето.
-Това е Черната Лейди.-поясни той.
-Мога и сама да се представя,Малфой-студено каза момичето и се обърна към останалите момичета.-Изабел,Изабел МакГуайър,по името на покойния ми баща,но скоро може да сменя фамилията си на Риддъл.
Тя се настани на последното свободно кресло.Погледна към Малфой,точно до нея.Тишината бе нарушена от...
Върнете се в началото Go down
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Общата стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Мар - 18:34:10

...странния звук,който издаде Ана местейки поглед от момчетата към нея и обратно.Звучеше като нещо средно между смях,сумтене и кашляне.
-Ама вие сериозно ли?-обади се Селин тръскайки глава.Ана я перна по ръката и другото момиче се намръщи.
-Не се дръж непочтително с лейдито!!-изсъска слидеринката почти злобно.Наведе се и прошепна нещо в ухото й.Селен се опули и заотваря уста като риба,без да издаде и звук.Когато Ана се дръпна назад физиономията й бе като някоя аристрократична татина щерка, която не е свикнала да й казват "не" и да й отварят уста.
Никой не забеляза затоворчинеските усмивки появили се на ъгълчетата на устните им.
Преди другите да успеят да преместят поглед от тях Ана се просна в краката на Изабел и смирено коленичи,опирайки челото си в пода.
Драко и Теодор се спогледаха объркано.Вече доста хора бяха насочили вниманието си към тях,явно очаквайки да се случи нещо интересно.
-Приемете изкрените ми извинения,Бяла лейди.....
-Черна.-поправи я Селин.
-Черно-бяла лейди....-поправи се Ана без да вдига главата си от пода.-Истинско престъпление е,че не ви познахме от раз!Моля ви не ни наказвайте!-тя се повдигна на колене и вдигна поглед към другото момиче,което безмълвно я гледаше със стиснати устни.-Не сме искали да ви обидим с отношението си!Няма нищо по-прекрасно от това да служим на кралската ви особа!
-Стига,Ан,не се дръж така!-понечи да се обади Драко,но тя му махна с пръст да мълчи.
-Мълчи,Малфой,говоря с господарката!Никой не ти е дал правото да говориш!-изсъска момичето гледайки го многозначително.Драко отвори уста,но Селин го изрита възможно най-очебийно.
-Ти...-Изабела май не знаеше какво точно да каже на момичето срещу себе си.
-Извинете ме господарке,не исках да говоря така във ваше присъствие!Вашите нежни уши не са предназначени за такива остри думи!Но позволете ми да се реванширам!-Ана се огледа наоколо сякаш търсейки нещо.Накрая погледът й спря на Дейвид,който,щом забеляза това,присви леко очи.В следващия миг тя толкова рязко насочи ръката си към него,че близкостоящите трепнаха,а Изабела едва се сдържа да не подскочи,успявайки да запази аристократичното си изражение.-Този нещастник,извинете ме за думата господарке,не ви посрещна подобаващо!Не коленичи,не ви целуна ръка,той заслужава наказание!!!-преди Черната лейди да каже нещо,Ана се изправи.-Нека аз го накажа милейди!Точно по начина,по който вие наказвате всички!Благодаря за честта!Всички ние трябва да взимаме пример от вас!
-Какво по....?-докато той довърши изречението си Ана се настани в скута му обвивайки ръце около врата му и впи устни в неговите,целувайки го разпалено.Дейвид уви ръце около нея сякаш се притесняваше да не падне назад от фотьойла и да си разбие главата в ръба на масата.
След близо една минута пълна тишина,в която всички ги наблюдаваха,а Изабела изглеждаше като дракон,готов да избълва огън,Ана най-сетне се отскубна от хватката на момчето,но остана все още в скута му,само се обърна и погледна момичето.
-За такова провинение,лейди,толкова стига нали?Или прекалено е оскърбително и трябва да го заведа в спалнята горе,за да го накажа още?
-Кажи,че те е наскърбило!-процепи през зъби Дейвид,но достатъчно силно,за да го чуят всички наоколо.Лека усмивка се появи на лицето на Ана и тя демонстративно му запуши устата.
Изабела вече бе скочила на крака и стискаше ръце в юмруци.
-Да не намекваш,че....
-Не,нищо не намеква.-усмихна се Селин и другото момиче извърна глава към нея.-Казва ти го в прав текст.
Цялата обща стая избухна в смях с изключение на Черната лейди и няколко заблудени първокурсника,които май още не бяха провели разговора си с мама и тате "Щъркела ли носи бебетата?"
Върнете се в началото Go down
Г-ца Лестранж




Брой мнения : 43
Age : 31
Localisation : At the Gates Of Midian
Registration date : 24.01.2007

Общата стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Мар - 19:19:03

klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klk klkklk klk klk klk klk klk klk klk

Селин се опита да запази самообладание пред цялата тази обстановка. Дейвид изглеждаше ядосан на себе си, че не се е провинил достатъчно, Драко зяпаше с зейнала уста Ана, която все още седеше в скута на Монтагю без следа от намерение да става от там.
- О,о Лейди Мак нещо си.. преименувайте се по-скоро, за да може Ана да изпълнява наказанията наооколо, без да има нужда да се представяте постоянно. - Селин хапеше устни само и само да не се разсмее на кумичната ситуация, която беше създала премръзналата слидеринка.
-Вие не ме искате за враг, защото..
-Защото тати ще дойде да ни бие по дупето ? - Селин повдига насмешливо вежда. - Не можеш сама да си създаваш репутация, за това татко това, татко онова.. На тати момиченцето , хм?
-Сел, стига.. - Малфой се опита да се намеси доста несполучливо, защото когато всички извърнаха глави към него едновременно , изглеждаше така сякаш туко що е отхапал огромна топка сладолед.
-Да, да да. Малфойчо и теб няма да те пропусна. По-добре на тати момиченцето, от колкото на мама синчето, не е ли така? Искаш ли да се върнем към доброто старо време? - Лестранж постави ръка на хълбока си, а с другата си въретеше пръчката между пръстите. - Когато лошата Селин му взе десерта, и бедничкия 16 годишен Драчко, отиде да се обади на мама, защото лошата гадна братовчедка му яде бонбоните - гласа на слидеринката градираше от злобен, към лигав сякаш говори на 4 годишно момченце. Изглеждаше доста забавно от страни с тази пижама и издута муцунка, гледайки Драко с най-жалния си поглед.
-Радвай се, че не устроихме това парти за теб, драги. - момичето се пресегна и го ощипа почти нежно за бузата. - Та да се върнем към темата. Сладурко, ти не ни искай за врагове, защото ще попаднеш в нашия черен списък , който за сега има доста големи размери и сме затрупани с работа. Пощадете ни малко, О, господарке! - Лестранж стрелна заговорнически Ана. Другото момиче се понадигна от Дейвид седна на канапето със усмивка километър. Селин се приближи до навъсената щерка на Черния Лорд и каза
- Какво става миличка, сега да не ти измъкнах бомбончето от устата?- другото момиче стисна юмруци и процеди през зъби
-Това е неуважение към ...
-Теб ? Леле как познахме.. трябва да го запишем някъде! Анс, бързо, господарката стигна до извод! Това е велик момент! Даже много повече от това! Успя да си довърши мисълта. О, почитаема, това е такъв напредък! - Лестранж я прегърна "приятелски" и междувремнно прошепна в ухото и без следа от лиготия: "внимавай миличка, на опасна игра играеш".
Върнете се в началото Go down
http://bellatrix.hit.bg
Tifa

Tifa


Брой мнения : 12
Registration date : 26.01.2007

Общата стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Мар - 19:48:21

През цялото време на ужасяващо комичната, разиграла се ситуация, Емили Браун (Тифа - малка промяна в героинята ми) седеше на дивана до Драко и се залиоваше от едва обуздаван смях. Очите й се бяха напълнили със сълзи, а челюстта и корема вече я боляха от толкова много превиване.
Ана и Селен се върнаха по местата си, а "Черната Лейди" остана изправена с здраво хванати юмруци, потръпващо тяло и блестящи очи.
-О.. - простена Ем и се обърна към двете слидеринки, които до сега се бяха забавлявали - Не, вижте какво направихте, разтройхте господарката. ТЦтццт, как си позволявате такова пшренебрежение и грубо отношение - Чернокосата се хвана за главата, всякаш не можеше да повярва на стореното от приятелките й. - Ама моля ви се бяла...Ъ..бежав...Черна Лейди, недейте така, не се разтройвайте, какво ще каже тати ако можеше да ви види сега? Нямаше да е много доволен, нали? хайде стига...стига...
-Как си позволява..... - опоита се да проговори "господорката, но отново бе прекъсната
-Недейте моля ви ваше височияишество, недейте, не плачете..аз...аз... - Ем огледа стаята и на масата в дтугия край видя малка кутийка със салфетки - Сега ще ви дам да си избършете очите...
Чернокосата извади магическата си пръчка и замахна леко с нея, но вм,есто ефекта който останалите очакваха от пръчката рукна струя ледена вода, обливайки "Чвената лейди", която се дръпна стреснато назад.
Емили изпищя, с престорен ужас и се дръпна назад, закривайки устата си с ръце, докато Ана и Селен се превиваха от смях.
-О, свети Мерлин, какво направих, как можах да объркам нещата така? - Емили едва се сдържаше да не се разхили като побъркана - Цялата ви измокрих, о моля ви простете ми ваше височество, ваше тъмно краличество, сега ще поправя всичко - момичето замахна за втори път с пръчката към момичето пред нея, която гледаше като облещена. Малка жълта струя профуча до "Черната Лейди" и за нейн късмет удари канапето зад нея, чиято тапицерия пламна в огън.
Ем отново изпищя престорено и се дръпна още назад
-Мерлин, ваше черно светейшество, моля ви простете ми, много съм непохватна днес. МОля ви простете му, о умолява ви, с цялото си сърце не тичайте да се оплачете на тати, о моля ви, ще ми простите и няма да му се оплачете, нали? Нали?
Трите момичета - Ана, Селен и Емили избухнаха в истеричен смях.
Лейди седеше и не знаеше какво да направи, а слидеринките продължаваха да се смеят.
Момчетата престорено кашляха, всички освен малфой, опитвайки се да не се присъдеинят към смеха.
-Какво става тук? - Гласа на професор Снейп прогърмя из помещението.
Учители се взираше в трите момичета, които се превиваха от смях, не можеши да спра и присви очи.
-Емили, Селен Ана! В кабинета ми! Веднага!
Момичетата се опитаха да се укротят малко и се поизправиха...
-Да проф...
-ВЕДНАГА!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс!-
Идете на: