Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хогуортс!

Магията е във всеки от нас,само трябва да позволиш на другите да я видят...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Общата стая

Go down 
+5
Tifa
Г-ца Лестранж
Kuikning
Anna Valerius
PANTERATA
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
PANTERATA
...отвъд границата...
PANTERATA


Брой мнения : 396
Age : 33
Localisation : ...отвъд границата...
Registration date : 18.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeСъб 20 Яну - 20:23:54

това е общата стая
Върнете се в началото Go down
http://films-and-misic.bestdiscussion.net/
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeЧет 25 Яну - 15:36:44

Ана влезе в общата стая и доволно се огледа.Беше голямо каменно помещение с голяма камина в единия край и доста кресла и дивани.Камината беше запалена и огънят гореше весело в нея.Дори от камък помещението излъчваше някаква топлина,която (поне за Ана) никой от другите домове нямаше.Тя се усмихна широко и се настани на едно удобно кресло точно до камината.


Последната промяна е направена от на Пет 26 Яну - 13:14:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kuikning

Kuikning


Брой мнения : 239
Age : 32
Localisation : Точно до теб.Обърни се и ще ме видиш.
Registration date : 24.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeЧет 25 Яну - 21:46:33

Картината отзад се отмести и в стаята влезе високо момиче.
-Здравей-каза тя-аз съм Кимбър
Тя седна до другото момиче.
-Ана-усмихна се тя.
После се загледаха към камината , в която дърветата вече догаряха.
Върнете се в началото Go down
http://beautifulgirls.editboard.com
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeЧет 25 Яну - 23:55:30

Ана се извърна леко към Кимбър и започна да изучава с поглед другото момиче.Няколко момичета влязоха в общата стая и се насочиха към момичешките спални като им хвърлиха по един поглед на двете момичета.
-Леле колко сме интересни...-измърмори под нос Ана и им се усмихна престорено.-Надявам се да не си като тези клюкарки...-тя погледна Кимбър и другото момиче бързо поклати глава.-Радвам се.Защото тези...са уникални!
-ти да не ги познаваш?-възкликна Кимбър.
-Мхм.-кимна Ана загледана в камината.
Неочаквано...
Върнете се в началото Go down
Eldar
Гост




Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeЧет 25 Яну - 23:59:35

През входа се зададе Елдар. Ана забеляза че има руса коса и беше много зализан. Той седна до тях. Ана се загледа към огнището.
- Здравейте! - каза момчето.
Ана се обърна към него и видя че този път косата му беше черна. Изгледа го странно.
- Какво има? - попита той без да чака отговор. - Аз съм Елдар Флекс. Приятно ми е. А вие вероятно сте чували за рода Флекс. Нали?
Върнете се в началото Go down
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПет 26 Яну - 0:27:56

Ана и Кимбър се спогледаха.
-Мне.-поклати глава Кимбър.-Съжалявам.
-Аз съм подочувала нещо.-сви рамене Ана и Елдар я стрелна с поглед.-Баща ми нещо каза една вечер в къщи,но не се позаинтересувах особено.
Елдар я изгледа странно,но не каза нищо.
-Между другото аз съм Ана.Ана Валериус.-добави момичето.-Приятно ми е!
Върнете се в началото Go down
Kuikning

Kuikning


Брой мнения : 239
Age : 32
Localisation : Точно до теб.Обърни се и ще ме видиш.
Registration date : 24.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПет 26 Яну - 10:12:27

-Аз съм Кимбър-усмихна се другото момиче.
После се поизправи.
-Отивам да спя-ще се видим утре.
Тя пъргаво изкачи стълбите а дългата и коса се залюля и уви около тялото и
.
Върнете се в началото Go down
http://beautifulgirls.editboard.com
Г-ца Лестранж




Брой мнения : 43
Age : 31
Localisation : At the Gates Of Midian
Registration date : 24.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПет 26 Яну - 10:18:57

Селин влезе в общата стая, видя насядала групичка Слидеринци и се запъти към тях.Усмихна им се и им каза:
-Здравейте, хора, аз съм Селин- настани на едно канапе застрашително близо до камината. Докато отправяше мръсни погледи на помещението.


Последната промяна е направена от на Пет 4 Яну - 20:16:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://bellatrix.hit.bg
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПет 26 Яну - 13:14:18

-Здравей.Аз съм Ана.-поздрави другото момиче и се усмихна леко.
-Аз съм Елдар.-представи се момчето.
-Аз също смятам да си лягам.-прозя се след малко Ана и бавно се изправи.-Лека нощ.
-Лека нощ.-отвърнаха другите двама и Ана бързо се насочи към спалните на момичетата.
Върнете се в началото Go down
Tifa

Tifa


Брой мнения : 12
Registration date : 26.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeСъб 27 Яну - 23:19:23

Тифа влезе в общата стая. Беше като почудо доста усмихната и в много добро настроение. Запъти се към групичката около огнището, като бързо ги огледа
- Здравейте аз съм Тифа- поздрави ги усмихнато тя- може ли да се настаня при вас?
Върнете се в началото Go down
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeНед 28 Яну - 19:28:26

На другия ден малко след вечеря Ана вървеше навъсена към общата стая.Отвори вратата малко по-силно отколкото искаше и влезе в стаята без да обръща особено внимание на погледите на присъстващите.Изони една първокурсничка,която за нещастие се бе настанила на любимото й място и се стовари тежко.Затвори очи и се опита да се успокои.Точно преди малко имаше малка разправия между нея и някои доста познати лица от Грифиндор и всичко бе завършило с намесана на професор Макгоногъл и наказание за всички.Денят нямаше колко по-зле да стане затова Ана реши да гледа откъм добрата страна-поне и грифиндорците бяха наказани.
Върнете се в началото Go down
Tifa

Tifa


Брой мнения : 12
Registration date : 26.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeНед 28 Яну - 19:35:46

Тифа влезе в общата стая и се насочи към момичето до камината./ не го познаваше и реши, че ще е добре да се запознаят
- Здравей- поздрави весело тя- аз съм Тифа, приятно ми е- допълни тя докато дядаше на едно кресло до момичето
-Аз съм Ана- каза тихо тя и леко се усмихна, но след малко пак придоби същото нацупено изражение..
- Нещо не си в настроение! Ако искаш ми сподели- каза Тифа
Върнете се в началото Go down
Kuikning

Kuikning


Брой мнения : 239
Age : 32
Localisation : Точно до теб.Обърни се и ще ме видиш.
Registration date : 24.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeНед 28 Яну - 21:47:43

Кимбър влезе в общщата стая.Тя видя Ана и се насочи към нея.
-Чух , че са те наказали.-каза тя и се стовари на един стол до нея.
-Отново-измърмори Ана.
О , здравей-изненадано каза Кимбър към момичето от другата страна на Ана-аз съм Кимбър.
-Тифа-усмихна се другото момиче и подаде ръка.
Върнете се в началото Go down
http://beautifulgirls.editboard.com
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeНед 28 Яну - 22:56:04

-За какво те наказаха?Пак?-полюбопитства Кимбър.
Ана само извърна намръщено очи и се облегна тежко назад.
-Ясно.-кимна другото момиче.-Мисля,че не трябва да си търсиш толкова често белята.Все още сме началото на годината!
-Да,права си.-кимна отнесено Ана.-Вече ще го правя без да ме хващат!Трябва да си попроменя малко методите!
-Ох мале...-въздъхна Кимбър и се подсмихна леко.
-Поне Снейп е на моя страна.Ако не бях го омагьосала оня малоумник толкова публично щеше да ме отърве!
Върнете се в началото Go down
Tifa

Tifa


Брой мнения : 12
Registration date : 26.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто 30 Яну - 0:17:23

Кого по точно си нападнала?- попита тифа, но скро всякаш и просветна
- Ахам ясно пресвети Потър- каза тихо Тифа и се загледа на някаде- Предполага, че си е заслужавало наказанието...всмисал надявам се, че е било нещо по гадно....?
Върнете се в началото Go down
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто 30 Яну - 17:06:06

Лицето на Ана се изкриви в злобна усмивка.
-Не съм чак толкова тъпа,че да си навличам наказание зарида просто заклинание за циреи!-отвърна тя.-Но никой не разбра какво точно съм направила така,че смятам да си го държа в тайна и след време пак може да го пробвам!
-И няма да ни споделиш?-въкликна уж обидено Кимбър.
Ана се замисли за момент после поклати отрицателно глава.
-Дано да изтърпявам наказанието си с някой от грифиндор,че да мога поне да си разнообразявам времето!че като го знам Филч....
Върнете се в началото Go down
Tifa

Tifa


Брой мнения : 12
Registration date : 26.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeЧет 10 Май - 12:08:10

Еййй, защо никой непишеееееееееееееееее? Ани? Айде бе Хора!
Върнете се в началото Go down
Ice*Ice*Babyy

Ice*Ice*Babyy


Брой мнения : 2
Registration date : 27.08.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто 28 Авг - 13:54:03

Тамара тихо влезе в стаята и се огледа.Видя групичката момичета,но те не я забелязаха.Тя реши,че трябва да започне да се сприятелява и се запъти към момичетата.
-Здравейте-каза усмихнато тя. Аз съм Тамара,приятно ми е !
Върнете се в началото Go down
Josh Stone

Josh Stone


Брой мнения : 2
Age : 31
Localisation : In thE MiDdLe oF NoWhErE
Registration date : 03.09.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeВто 4 Сеп - 8:46:20

Джош влезе в стаята.И тръгна боязливо към момичетата:
-Здравейте аз съм Джош Стоун.Приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts.forummotion.com/index.htm
СиЛвЕтО

СиЛвЕтО


Брой мнения : 9
Registration date : 12.10.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeЧет 22 Ное - 17:05:21

Изи влезе в стаята.Седна на едно кресло и се отпусна.Мислеше си за Драко,когато...
Върнете се в началото Go down
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПет 4 Яну - 20:20:34

Ана влезе в общата стая треперейки силно и разтривайки раменете си през дебелото наметало.Лицето й беше мъртвешки бяло,със сънкав оттенък,а пръстите й бяха вкочанени.Косата й беше влажна от обилното количество сняг,който се бе исипал върху нея,а настроението й беше 100градуса под нулата.
Явно повечето й съученици усетиха това,защото никой дори "Здрасти" не й каза,а я оставиха спокойно да се свлече на килима пред запалената камина и да протегне ръце към пламъците.
Ако не стискаше зъбите си навярно щяха да тракат силно звучейки в танкт с някоя песен на оркестър "Тракащи кокали".
-Ей,Ана!-обади се глас зад нея,но слидеринката не направи дори опит да се обърне и да види кой е този нещастник,който я закачаше в това състояние.
Отново я оставиха намира и тя въздъхна благодарно.Малко по малко започна да чувства пръстите си,а след това по-голяма част от тялото си.
Върнете се в началото Go down
Г-ца Лестранж




Брой мнения : 43
Age : 31
Localisation : At the Gates Of Midian
Registration date : 24.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПет 4 Яну - 20:30:47

Селин се смъкна от спалнята на момичетата по пижамка на меченца и коса, достойна да засрами любител на контакти. Беше обула топлинки във формата на пухкави, дебели кученца. Всички в общата стая я изгледаха странно, но на момичето не му пукаше. Започна да влачи се влачи до едно от канапетата.
След петминутно преминаване на трасето, последва звучно тръшване на едно от канапетата, до Ана. Слидеринката изглеждаше буквално замръзнала. Селин имаше чувството, че другото момиче не може да се мръдне. Но все пак си пробва късмета:
-Мръцни се, малко.
Върнете се в началото Go down
http://bellatrix.hit.bg
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПет 4 Яну - 20:56:04

Ана я изгледа изпод вежди,но не помръдна.
-Е,поне опитах!-сви рамене Селин.-Какво ти се е случило?Изглеждаш така сякаш си плувала в езерото!
Същият странен поглед от страна на другото момиче и Селин вече се почуства като човек,който случайно познава в предположенията си.
Почуствала се малко по-добре,Ана затвори за миг очи и след като ги отвори вече бе готова се опита да заговори.Стига да има за какво.
Погледът й падна на облеклото на другата слидеринка и едната й вежда се стрелна нагоре.
-З-з-защо си обл-л-лечена так-к-ка?-е,сравнително добре звучеше за презмързнал човек.
-З-з-з-защо да не с-с-с-съм?-подигра й се Селин.
-Не е с-с-смешно.-нацупи се Ана.
-Н-н-напротив.-закима Лестрандж заливайки се от смях.
Върнете се в началото Go down
Г-ца Лестранж




Брой мнения : 43
Age : 31
Localisation : At the Gates Of Midian
Registration date : 24.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПет 4 Яну - 21:37:16

Лестранж не можеше да спре да се хили, а другото момиче нацупи устните си в кисела усмивка. Всички присъстващи в общата стая ги гледаха неодобрително.
Ана вече се беше пуснала на размразителен режим и зъбите й нетракаха. Селин предположи, че вече е готова за разговор, без заекване причинено от студа.
- Кой те бутна в езерото ?
-Защо реши, че някой ме е бутнал?
-Не ми изглеждаш на човек, който ще тръгне да се упражнява по това време в езерото.
-Колкоо си правааа.
-И ?
-Какво и?
-Кой те бутна? - другото момиче погледна развеселено Лестранж
-Познай от три пъти.
-Искам жокер- ухили се Селин
-Грифиндор, олигофрени...
-О! О! Първо предположение... Потър и Уизли
-Бинго!
Върнете се в началото Go down
http://bellatrix.hit.bg
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitimeПет 4 Яну - 21:49:40

-И те бутнаха в езерото посред зима?
-Не,сама паднах!Нали това ме питаше,Селин!-въздъхна Ана чудейки се дали другото момиче я слуша чак толкова разсеяно или просто се опитва да я накара да си изплюе дробовете от смях.
-Защото ги прокълна веднъж-дваж?
Тя наистина беше забавна.
-Бих казала поне дузина пъти,но се радвам,че си на моя страна.-ухили се Ана.
-Е,че как?Кога ще им го върнем?
-Да ги бутнем в езерото ли?-Джесика се понадигна вече забравила че допреди десет минути си мислеше,че ще се начупи на кубчета и беше готова да посрещне ново наказание с разперени ръце,стига да им го върнеха.
-Не е задължително...-отвърна провлачено Селин,кръстоствайки крака.-Това е вариант,но може би нещо по-гадно?
-О,какво замисляте пак?-някой се бе надвесил през дивана и главата му висеше между двете момичета.
-Нещо,което не ти влиза в работата.-отвърнаха двете в един глас и му избутаха с по една ръка главата.
Дейвид се нацупи и се тръшна на свободния диван срещу тях,където вече се бяха разположил Драко,а Краб и Гойл стояха като стража до него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс!-
Идете на: