Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хогуортс!

Магията е във всеки от нас,само трябва да позволиш на другите да я видят...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Соварникът

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
PANTERATA
...отвъд границата...
PANTERATA


Брой мнения : 396
Age : 33
Localisation : ...отвъд границата...
Registration date : 18.01.2007

Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeСъб 20 Яну - 20:10:57

Оттук можете да изпратите писмо на роднини или приятели
Върнете се в началото Go down
http://films-and-misic.bestdiscussion.net/
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeВто 6 Фев - 18:01:11

Ана бутна силно вратата и тя се отвори с пронизващо скърцане.Няколко сови стреснато изписукаха,а една уплашено излетя през близкия прозорец.Земята беше осеяна с изсъхнали птичи изпражнения и всяка нейна стъпка отекваше из стаята.Ана вдигна поглед и огледа птиците след което примами една красива улулица да кацне на протегнатата й ръка.Привърза внимателно писмото към крачето й и я погали по перушината.Пристъпи към прозореца и протегна ръка.Птицата излетя плавно от ръката й с размахвайки криле започна да се смалява когато най-накрая напълно изчезна.
Ана се подпря на каменната стена и загледа навън.Вечерята щеше да започне малко по-късно и нямаше какво да прави.Неочаквано откъм коридора се чуха стъпки...
Върнете се в началото Go down
firesoul

firesoul


Брой мнения : 69
Age : 32
Registration date : 21.01.2007

Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeВто 6 Фев - 18:13:07

В соварника влезе Никита. Държеше писмо в едната си ръка. Видя момичето което се пеше подпряло на прозореца.
- Здавей! - поздрави тя момичето. - Явно не съм единствената която е решила да праща писмо преди вечеря.
Като в същото време прикрепваше писмото си към една сова.Анна леко се стесна от внезапното появяване на Никита.
Върнете се в началото Go down
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeВто 6 Фев - 21:22:30

-Здрасти.-отвърна тя след няколко секунди,през които изучаваше другото момиче.-Явно си права.
-Надявам се да не съм те стреснала....-обади се Никита,но Ана усети,че тя се чуди дали да добави "много",но все пак не го направи.
-Не.-отвърна Ана с усмивка и се отблъсна леко от стената.
Никита започна да се оглежда избирайки си сова.
-Ще ходиш ли на вечеря?-попита по едно време Ана.
-Аха.-кимна другото момиче като я стрелна с поглед и примами една сова да кацне на ръката й.
Върнете се в началото Go down
buffi




Брой мнения : 13
Registration date : 03.02.2007

Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeСря 7 Фев - 11:26:41

Anna г-ца Войн написа:
-Здравейте.-Каза Принцесата явно отново не съм само аз.
-Приятно ми е да се запознаем аз съм Принцеса Войн а домът ми е Грифиндор- отвърна любезно Принцесата.
Върнете се в началото Go down
buffi




Брой мнения : 13
Registration date : 03.02.2007

Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeСря 7 Фев - 11:27:30

Anna г-ца Войн написа:
-Здравейте.-Каза Принцесата явно отново не съм само аз.
Приятно ми е да се запознаем аз съм Принцеса Войн а домът ми е Грифиндор- отвърна любезно Принцесата.
Върнете се в началото Go down
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeСря 7 Фев - 14:56:14

Ана изгледа странно другото момиче и извърна поглед,за да не каже нещо гадно.Никита най-накрая успя да привърже писмото към краката на совата и се насочи към прозореца където се бе облегнала Ана.Погали птицата и й прошепна нещо след което протегна ръка,за да може да излети.
-Ще тръгваме ли за Голямата зала?-попита я Ана и Никита кимна.Двете се насочиха към вратата и рейвънклоуката се усмихна леко и помаха за довиждане на третото момиче.Ана дори не я погледна,а когато стигна вратата се позабави за момент и каза:
-Внимавай да не се наложи да воюваш срещу някоя сова.Много са опасни не съм сигурна,че ще се справиш!-и последва Никита.

(нищо лично buffy просто ако си чела книгите ще се досетиш,че грифиндорци и слидеринци не са първи приятели пък и ако във форума всички са първи дружки няма да е изобщо интересно!Няма интриги,няма заяждание....с две думи пълна скука!)
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лий

Дженифър Лий


Брой мнения : 25
Age : 27
Registration date : 07.05.2007

Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitimeПон 24 Дек - 16:01:34

Джени влезе в соварника държейки писмо за майка си и се огледа-помещението не беше едно от най-уютните места.Погледът й се спря върху совата й-белоснежна женска сова.Името й беше Орис(благоухание от латински).Повика я при себе си и завърза писмото на крачето й и каза:
-Занеси писмото на мама.Ти знаеш къде.
Пусна совата през отвориеният прозорец heduik когато вратата отново се отвори и в стаята влезе...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Соварникът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварникът   Соварникът Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Соварникът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс! :: В замъка :: Соварникът-
Идете на: