Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хогуортс!

Магията е във всеки от нас,само трябва да позволиш на другите да я видят...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Лили Потър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
~Лили Евънс~
Наследницата на Слидерин
~Лили Евънс~


Брой мнения : 350
Registration date : 19.05.2007

Лили Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Лили Потър   Лили Потър Icon_minitimeПет 1 Юни - 18:52:38

И така кой наистина е бил влюбен в Лили – Снейп или Лупин? Знае се със сигурност, че е един от двамата, самата Роулинг го е казала, когато са й задали въпрос, свързан с това, цитирам:

- Джеймс единственият ли е, който е имал романтично увлечение към Лили?
Pоулинг: - Не. Също като Джини и тя е била много популярна.
- Снейп?
Р: - Непрекъснато ме бомбардират с тази теория.
- Лупин?
Р: - Един от двамата.
- Може ли да ни насочиш, без да ни заблуждаваш?
Р: - Никога не съм лъгала! Поставете се на мое място. Задават ми хиляди въпроси и е напълно възможно неволно да съм дала подвеждаща информация, да съм сбъркала или след това да съм решила да променя детайлите. Затова съм толкова предпазлива, когато трябва да отговарям на подобни въпроси. Имам доста работа, докато изясня всичко. Ще отговоря на въпроса ви така: Лупин е изпитвал нежност към Лили. Но не си мислете, че се е състезавал с Джеймс.

Аз лично не съм сигурна, от една страна Роулинг споменава нещо за Лупин (написаното по-горе), от друга това не изключва (категорично) и Снейп да е този човек. Например може Лупин да е бил привързан към Лили, но пък Снейп да е бил истински влюбен... (въпреки, че не ми се вярва много-много, но пък знае ли човек?) За това последното имам и няколко (не много основателни, но все пак нещо като) доказателства.
1.Замисляли ли сте се защо точно случката в мислоема е най-страшният спомен на Снейп? И какво толкова се случва там?! Снейп сигурно и друг път е бил унижаван от Сириус и Джеймс, и то пред очите на толкова много хора (е, може би, не толкова, но все пак да няма кой знае каква разлика), а различното да е било,че сега присъства Лили? И после Снейп да е съжалявал за отговора си към нея, но тогава защо я е обидил?
2.Дъмбълдор така и не каза защо вярва на Снейп (в случай, че Снейп е добър), дали последния не е споделил за увлечението си към Лили и това да е била причината да се присъедини към Ордена?А Дъмбълдор не може да каже за тази причина (ако е така) на Хари, нали то касае и Снейп, който не иска да се разкрива...

Роулинг казва също, че в книга 7 ще открием и нещо много важно за Лили, може то да е нещо такова, да е свързано с тях?
Е, а според вас кой от двамата е? Посочете кой мислите че е и най-важното – ЗАЩО(може и с цитати да се аргументирате)? От мен това засега, ако се сетя още, ще допълвам.
Върнете се в началото Go down
~Just ME~

~Just ME~


Брой мнения : 20
Age : 30
Registration date : 21.01.2007

Лили Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лили Потър   Лили Потър Icon_minitimeНед 23 Сеп - 16:12:57

Сивиръс Снейп е обичал Лили.
Върнете се в началото Go down
 
Лили Потър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс! :: За Хари Потър :: Книгите-
Идете на: