Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хогуортс!

Магията е във всеки от нас,само трябва да позволиш на другите да я видят...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Роулинг отговаря на често задвани въпроси

Go down 
АвторСъобщение
~Лили Евънс~
Наследницата на Слидерин
~Лили Евънс~


Брой мнения : 350
Registration date : 19.05.2007

Роулинг отговаря на често задвани въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Роулинг отговаря на често задвани въпроси   Роулинг отговаря на често задвани въпроси Icon_minitimeНед 20 Май - 18:24:55

Роулинг отговаря на често задавани въпроси

Джо ъпдейтна секцията за често задавани въпроси в официалния си сайт. Ето ги и тях на български:

В кои домове са били Тонкс и Стенещата Миртъл?
Роулинг: Хафълпаф и Рейвънклоу съответно.

Какъв е патронът на Драко?
Роулинг: В края на Нечистокръвния принц той не знае как да направи такъв, така че никой не знае. Вие трябва да запомните, че способността да възпроизвеждаш патрон демонстрира много високо ниво на знание, което не се преподава обикновенно на учениците на Хогуортс (оттук и изненадата членове на войнството на Дъмбълдор, когато Хари успява да направи патрон).

Волдемор е роден на 31 декември или на 1 януари?
Роулинг: Той е роден на 31 декември.

Какви са свойствата на пръчката на Драко? Може ли да приемем, че тя е направена от глог, позовавайки се на таблицата във вашия сайт за пръчките?
Роулинг: Интересно (за мен) аз реших, че Драковата пръчка е от глог, независимо от таблицата. И да, точно такава е. И по странно съвпадение аз определих това дърво за пръчката му, точно както присъдих на Хари бодливата зеленика, без да осъзнавам, че е правилното. Но за редица причини глога прилича да пасва на Драко, както на Хари бодливата зеленика.
Върнете се в началото Go down
 
Роулинг отговаря на често задвани въпроси
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс! :: За Хари Потър :: Новини-
Идете на: