Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хогуортс!

Магията е във всеки от нас,само трябва да позволиш на другите да я видят...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 На спокойствие край езерото

Go down 
+5
Mer Weid
Виктория Блек
Алекс
Anna Valerius
PANTERATA
9 posters
АвторСъобщение
PANTERATA
...отвъд границата...
PANTERATA


Брой мнения : 396
Age : 33
Localisation : ...отвъд границата...
Registration date : 18.01.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeНед 21 Яну - 13:13:37

тук можете да си починете след труден и дълъг ден
Върнете се в началото Go down
http://films-and-misic.bestdiscussion.net/
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeСъб 10 Фев - 19:27:58

Ана излезе от замъка и тръгна бавно през поляните.Смяташе да отде на гости на Хагрид,но се отказа.Реши просто да се поразходи при езерото.Навън вече се бе смрачило,а единствената светлина идваше от прозорчето на малката къщурка.
Запъти се бавно към спокойните води на езерото загръщайки се по плътно в мантията си.Луната вече бе изгряла и огряваше в сребристо водите на езерото.
Момичето се настани на хладната земя близо до него и загледа замислено пейзажа пред себе си.Изведнъж зад нея се чу шум...
Върнете се в началото Go down
Алекс




Брой мнения : 35
Age : 35
Localisation : в мечтите...
Registration date : 16.02.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeПет 16 Фев - 23:21:11

-Здравей, аз съм Алекс, съжалявам ако съм те уплашила... - усмихна се скофузено момичето, което излизаше от близките храсти. Беше много рошава и имаше листа в косата. - Видя ли голямото чудовище в езерото?а всъщност какво правиш тук толкова късно?
Върнете се в началото Go down
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeСря 21 Фев - 17:38:19

-Чудовище?-попита леко учудено Ана и хвърли поглед на езерото.-Освен сепия друго чудовище едва ли има.Може би него си видяла.
-Може би.-кимна Алекс макар и не съвсем убедена.
-Между другото аз съм Ана.Приятно ми е.-добави Ана с лека усмивка.
-И на мен.-повтори другото момиче.-Та какво правиш тук ако не е тайна?
-Разхождам се.-сви рамене Ана.-По приятно е вечер когато никой не те притеснява!А ти?Какво правиш в храстите по това време,в този си вид?.тя имаше предвид листата и вероятно необичайния вид на прическата й.
Върнете се в началото Go down
Алекс




Брой мнения : 35
Age : 35
Localisation : в мечтите...
Registration date : 16.02.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeПет 23 Фев - 20:44:42

-Амиии... има ли значение, и без това стана сконфузно. Айде аз отивам да лягам.
И Алекс се запъти към замъка.
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек

Виктория Блек


Брой мнения : 113
Age : 31
Registration date : 17.07.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeВто 17 Юли - 19:49:09

Вики излезе навън и тръгна бавно да се разхожда.Видя две момичето,едното си тръгна.Вики се приближи с усмивка и каза:
-Здрасти!Аз съм Виктория,може ли да ти правя компания?-попита тя докато оглеждаше събеседничката си.
Върнете се в началото Go down
Mer Weid

Mer Weid


Брой мнения : 138
Registration date : 27.07.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeСъб 28 Юли - 10:06:04

В това време още едно момиче се включи.След като Мериан излязла от замъка чула гласове и се запътила в посока към тях.
Когато видя трите момичета Мер се засмя и каза:
-Всички сме уцелили най-точното време да се "поразходим"-и отново захълца-и четирите излизаме на вън в това време да сме сами а пък-какво стана.-тя смени темата-Между другото аз съм Уейд-Мериан Уейд приятно ми е
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек

Виктория Блек


Брой мнения : 113
Age : 31
Registration date : 17.07.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeСъб 28 Юли - 15:02:00

-Здравей!Аз съм Вики,но май няма нужда да се запознавамеSmile-засмя се Вики и прегърна Мери-много се радвам,че си тук.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Блек

Джеймс Блек


Брой мнения : 64
Age : 27
Registration date : 16.07.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeЧет 9 Авг - 9:22:49

Джеймс се присъйдини към тях и се обърна към Вики:
Здравей,как си?
Върнете се в началото Go down
Виктория Блек

Виктория Блек


Брой мнения : 113
Age : 31
Registration date : 17.07.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeЧет 9 Авг - 20:47:04

-Добре-усмихна се Вики на брат си и го попита:
-Какво правиш тук?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Блек

Джеймс Блек


Брой мнения : 64
Age : 27
Registration date : 16.07.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeЧет 9 Авг - 21:00:27

Джеймс се усмихна и каза:
Реших да видя какво правиш.Е как е училището?
Върнете се в началото Go down
Mer Weid

Mer Weid


Брой мнения : 138
Registration date : 27.07.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeПон 27 Авг - 11:11:12

-Вики,радвам се да те видяSmileИскаш ли да отидем в градината?По това време там също е много приятно!Особенно като се има предвид че сега е пълнолуние!Е какво ще кажеш?Ако някой иска може да дойде с нас
Върнете се в началото Go down
Patrisio




Брой мнения : 27
Registration date : 09.09.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeЧет 13 Сеп - 11:33:33

Андрес излезе от замъка и реши да отиде до езерото,за д а си събере мислите и да си почине.Седна на един камък и се замисли.Чудеше се какво правят в момента близките му и дали мислят за него.Очакваше,че тук ще срешне хора със който да намери общ едик,без караници и викове.Без да подозира,че това може да стане,на среща от другата страна на пътеката се зададе едно момче,което вървеше към него.
Върнете се в началото Go down
Дженифър Лий

Дженифър Лий


Брой мнения : 25
Age : 27
Registration date : 07.05.2007

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeПон 31 Дек - 19:43:32

Дженифър излезе от замъка и остана на стълбите за малко.После реши да се разходи до езерото.Но когато приближи видя че там вече има някой.Отиде и накрая разпозна...
Върнете се в началото Go down
djini

djini


Брой мнения : 21
Registration date : 30.03.2008

На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitimeВто 8 Апр - 21:53:39

...разпозна Джини с която се беше запознала на масата на Рейвънклоу.
- Здравей, помниш ли ме? Ако е така искаш ле да се разходим заедно?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На спокойствие край езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На спокойствие край езерото   На спокойствие край езерото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На спокойствие край езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс! :: Извън училището :: Езерото-
Идете на: