Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хогуортс!

Магията е във всеки от нас,само трябва да позволиш на другите да я видят...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Спалня на момичетата

Go down 
+2
Kuikning
PANTERATA
6 posters
АвторСъобщение
PANTERATA
...отвъд границата...
PANTERATA


Брой мнения : 396
Age : 33
Localisation : ...отвъд границата...
Registration date : 18.01.2007

Спалня на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Спалня на момичетата   Спалня на момичетата Icon_minitimeСъб 20 Яну - 20:25:06

това е спалнята на момичетата
Върнете се в началото Go down
http://films-and-misic.bestdiscussion.net/
Kuikning

Kuikning


Брой мнения : 239
Age : 32
Localisation : Точно до теб.Обърни се и ще ме видиш.
Registration date : 24.01.2007

Спалня на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалня на момичетата   Спалня на момичетата Icon_minitimeПет 26 Яну - 12:10:25

Кимбър влезе в спалнята.В единия и край се бяха скупчили група момичета.Те я изгледаха от горе до доло и после продължиха с клюките.Кимбър отиде до леглото си.Седна и дръпна балдахина.После легна и се замисли.
Върнете се в началото Go down
http://beautifulgirls.editboard.com
Tifa

Tifa


Брой мнения : 12
Registration date : 26.01.2007

Спалня на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалня на момичетата   Спалня на момичетата Icon_minitimeПет 2 Фев - 9:21:51

Тифа влезе в спалнята на момичетата. Беше много бясна и изобщо не беше в настроение. Захвърли учебниците си на земята и се просна отегчено на леглото. Загледа се тавана и продължи да мърмори нещо под носа си...
Върнете се в началото Go down
LoST SoUL

LoST SoUL


Брой мнения : 13
Age : 35
Localisation : somewhere in the darkness...
Registration date : 12.03.2007

Спалня на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалня на момичетата   Спалня на момичетата Icon_minitimeПон 12 Мар - 23:18:54

Виктория влезе в спалнята.Огледа се и видя няколко спящи момичета,а други пък бяха потънали в размисли.Приближи се до своето легло и се отпусна на него,притвори очи,а мислите и изплуваха една след друга. Не знаеше колко време е лежала така,но се чувстваше мн уморена,тя стана и отиде до прозореца.Навън валеше,сякаш времето беше в унисон с мрачните и мисли.Изведнъж усети че нещо я наблюдава извърна се и видя две жълти големи очи вперили се в нея и леко мъркане.Нейната котка Nightmare явно току що върнала се от лов идваше да я поздрави.Виктория се върна и седна в леглото а чисто черната котка се сви доволно в скута и.Така загледана в тъмнината Виктория остана още известно време преди сънят да дойде...
Върнете се в началото Go down
Tifa

Tifa


Брой мнения : 12
Registration date : 26.01.2007

Спалня на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалня на момичетата   Спалня на момичетата Icon_minitimeСъб 24 Мар - 11:59:36

Точно преди Виктория да се унесе в скута и скочи нещо и я стресна. Тя вдугна поглед и видя как нейната котка се зайграва с друга-чисто бяла и много красива.
-Извинявай за това, адски е непослушен-чу се гласа на другото момиче което се приближаваше до нея. -Аз съм Тифа, приятно ми е...
Върнете се в началото Go down
LoST SoUL

LoST SoUL


Брой мнения : 13
Age : 35
Localisation : somewhere in the darkness...
Registration date : 12.03.2007

Спалня на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалня на момичетата   Спалня на момичетата Icon_minitimeНед 29 Юли - 23:27:05

Аз съм Виктория -слидеринката кимна.Тя хвърли обичайния си пронизителен поглед и прецени новата си събеседничка.Пред нея стоеше симпатично момиче с дълга черна коса и зелени очи.Усмихна се с типичната си загадъчна и усмивка и каза аз нямам много познати...и тя извърна поглед.Сигурно е заради мен самата.Тифа вече поглъщаше с поглед новата забеляза странните и кожени дрехи и ръкавици мн светлата и кожа и необикновеното и красиво лице,а най-вече се учуди на очите и можеше да се закълне,че преди да се обърне очите и бяха сиви,а сега блястяха в светло син отеннък.В този момент Виктория прекъсна мислите и Е какво разбра от наблюдението и в очите и светнаха пламъчета: Smile
Върнете се в началото Go down
~Just ME~

~Just ME~


Брой мнения : 20
Age : 30
Registration date : 21.01.2007

Спалня на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалня на момичетата   Спалня на момичетата Icon_minitimeСря 1 Авг - 20:14:21

Тихо и съвсем незабелязано, Елиа влезе в спалнята си и се отпусна на мекото си легло. Чак когато две котки и изсъскаха злобно, останалите момичета в стаята я забелязаха. Ел ги огледа със зловещ поглед, но не каза нищо. После потъна в леглото си и заспа дълбоко. Сънуваше нещо, но не можеше да разбере какво. Усещаше нещо, но не разбираше какво.
Цяла вечност по-късно, или няколко минути, тя не можеше да прецени колко, отвори очи и се събуди,а по лицето й имаше студени капки пот.
-Лош сън,а? - попита я познат глас и Елиа извърна глава, за да види кой я заговаря.
Върнете се в началото Go down
СиЛвЕтО

СиЛвЕтО


Брой мнения : 9
Registration date : 12.10.2007

Спалня на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалня на момичетата   Спалня на момичетата Icon_minitimeЧет 22 Ное - 16:56:43

Изабел ритна вратата и влезе в спалнята.Не погледна в страни,а се тъсна на леглото огряно от лунна светлина и започна да оправя багажа си,като остави змията си да лази из стаята.Едно момиче я погледна и...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спалня на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалня на момичетата   Спалня на момичетата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Спалня на момичетата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс!-
Идете на: