Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хогуортс!

Магията е във всеки от нас,само трябва да позволиш на другите да я видят...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Р.А.Б.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Г-ца Лестранж




Брой мнения : 43
Age : 31
Localisation : At the Gates Of Midian
Registration date : 24.01.2007

Р.А.Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Р.А.Б.   Р.А.Б. Icon_minitimeПет 26 Яну - 11:51:32

Изразете мнение кой според вас е Р.А.Б.
Почти 100 % съм сигурна че е Регулус Блек....Намерих неоспорими доказателства, че Р.А.Б. е братът на Сириус! Прочетете това:

...И все пак според родителите ми Регулус беше малък герой в техните очи, защото го е последвал пръв.
- От аврор ли е бил убит? - попита колебливо Хари.
- О, не - отговори Сириус. - Не, той беше убит от Волдемор. Или по поръчка на Волдемор, тъй като според мен Регулус не беше толкова важен, че да го убие Волдемор лично. От това, което намерих след неговата смърт, той е отишъл твърде далеч, после се е паникьосал от това, в което се е превърнал и се е опитал да се измъкне. Добре, не можете да си подадете оставката при Волдемор. Това е доживотна служба при смъртта. ...

И още едно:

...Те намериха изглеждащ неприятно сребърен инструмент, приличащ на щипци с много крака. Той пропълзя като паяк по крака на Хари и продупчи кожата му, преди да бъде хванат. Сириус го сграбчи и затисна с тежка книга озаглавена Природата на благородството: Магьосническа генеалогия. Имаше също така музикална кутия, която издаваше слаб, злокобен тон при допир, и всички те се почувстваха странно слаби и сънливи, докато Джини не се сети да блъсне капака й, масивен медальон, който никой от тях не можеше да отвори, старинен печат и, в прашна кутия, Орденът на Мерлин, Първа Степен, който беше връчен на дядото на Сириус за заслуги към Министерството. ...

Е, как мислите? Според мен, на Хари ще му е най-трудно да открие медальонът, тъй като може да е бил изхвърлен с другите боклуци от къщата на Блек. От друга страна пише, че Крийчър се е опитвал да измъкне и да запази някои от нещата и ако е успял, то Хари трябва да търси в къщата на рода Блек! А и нали именно затова Роулинг пише, че му е завещана! Според мен, това завещание ще помогне на Хари в седмата книга.В един сайт пишеше ,че Джоан Роулинг е признала пред някаква гадателка ,че е братът на Сириус . И тази гадателка дала интервю в някакво списание !


Родословното дърво на рода Блек: Р.А.Б. Roddurvoblack


Последната промяна е направена от на Съб 27 Яну - 16:50:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://bellatrix.hit.bg
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 116
Age : 32
Registration date : 22.01.2007

Р.А.Б. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Р.А.Б.   Р.А.Б. Icon_minitimeПет 26 Яну - 13:34:28

Трябва да ти призная....доста си наблюдателна!С тези доказателство много лесно можеш да убедиш човек.И аз веднага си помислих че е Р.А.Б всъщност е Регулус Блек,но беше просто предположение.
Върнете се в началото Go down
 
Р.А.Б.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс! :: Свободна зона :: Дискусии-
Идете на: