Училище за магия и вълшебство Хогуортс!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Училище за магия и вълшебство Хогуортс!

Магията е във всеки от нас,само трябва да позволиш на другите да я видят...
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Г-ца Лестранж

Go down 
АвторСъобщение
Г-ца Лестранж




Брой мнения : 43
Age : 31
Localisation : At the Gates Of Midian
Registration date : 24.01.2007

Г-ца Лестранж Empty
ПисанеЗаглавие: Г-ца Лестранж   Г-ца Лестранж Icon_minitimeПет 26 Яну - 10:05:05

За мен няма нищо за опознаване да си кажа честно. Попринцип водя еднотипен живот и не се случва нищо вълнуващо.Не може да си разнообразявам живота с някакви приключения поради сума причини. Живея в някакво забутано място на дъното на България. Определено се намирам на 17 километра от границита ни с Гърция. За досетилите се - Петрич. Това изключително безинтересно и неразбиращо ме място е родня ми край. Какво да кажа за града освен "Иууууу". Май трябваше по стандартния начин да почна, но нали трябва да съм "оригинална" . Другата причина, за изключително безинтересен живот са родителите ми. Незнам как е при другите, но при мен са забрани нон-стоп. "Не прави това! Не прави онова!" човек ако седи и диша пак ще му викат. ( И все пак се придържаме към нормата) На 15 години съм и уча БиоХимия в гимназия П.К Яворов. Казвам се Юлиана, но така ми казват като съм направила нещо(демек винаги) иначе - Юли и всякакви производни. Живея като нормално дете.Попринцип съм адски лигаво и злобно хлапе, което се заяжда със всички и не много хора таят добри чувства към него.Винаги пред пс-то е едно от мотата ми . Обожавам фантастиката и криминалните романи. Наистина любима ми е поредицата на Тери Пратчет -Светът на диска. Също така страшно съм запалена по Хари Потър. В смисъл харесвам поредицата. Любимите персони от там са ми Белатрикс Лестранж, Волдемор и Драко. Общо взето всички Смъртожадни ми харесват като изключим безмозъчните поклоници, които искат да са на печелившата страна.
....Мразя чалга! Ненавиждам всичко свързано около нея. а....Слушам Метъл, индустриал, готика, рок и пънк. Който има профил в last.fm, ако исска да ми драсне няколко реда в шоутбокса http://www.last.fm/user/suicidaldoll/ . Българска музика не харесвам освен Нова Генерация, Ревю, Старите парчета на Милена, Тангра иии тва е.Всичко старо дето е към рок ми харесва. Но все пак Метъла преди всичко. Обожавам филми на ужасите.. предимно тях гледам. Всъщност гледам ужаси само и тук там някой психарски филм...Ем тва е общо взето, другото се разбира в последствие :-)
Върнете се в началото Go down
http://bellatrix.hit.bg
 
Г-ца Лестранж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училище за магия и вълшебство Хогуортс! :: Свободна зона :: Представяне-
Идете на: